Axis Yapı ve Otomasyon Sistemleri

HAKKIMIZDA

Axis mekanik yapı ve otomasyon Sistemleri olarak 10 yılı aşkın tecrübemizle ve mühendislik altyapısı ile kurulduğumuz günden bu güne kadar firmamızla müşterilerimizin hayatını kolaylaştırıp, sürekli müşteri memnuniyeti sağlamak hedefi ile yola çıkmış bulunuyoruz. Gereksinimlerin doğru belirlenmesi ve gereksinimlerin doğru teknikle, ekonomik şekilde çözümlenmesi" misyonunu hedefleyerek kurulmuştur.

Çok hızla gelişen sektörde, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, ekonomik ve kalıcı çözümleri müşterilerine ulaştırmayı hedeflemiş olan firmamızın önceliği, dürüstlükten ödün vermeden müşteri memnuniyeti sağlamak ve emin adımlarla başarıya ulaşmaktır.

Endüstriyel Seksiyonel Kapı
Yükleme Körüğü

Kazandığımız yüksek ivmeli büyüme ve projelerdeki müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun çözümler üreterek gelişen teknolojik dokunuşlarla tek hedefimiz müşteri memnuniyetimizdir

Misyonumuz

Axis mekanik yapı ve otomasyon sistemleri ailesi olarak referansımızın iş ortaklığı yaptığımız müşterilerimiz olduğunun bilincindeyiz axis mekanik yapı ve otomasyon sistemleri olarak iş ortaklığı yaptığımız tüm müşterilerinizin artık bizim daimi referansımız olacağı bilincindeyiz ve bu yüzden müşteri odaklı çalışmalarımız ilk günden son güne kadar devam etmesi bizim en büyük misyonumuzdur.

Kalitesinden ve güveninden mutlu, memnun kalan tüm müşterilerimizin referansları ve tavsiyeleriyle çoğu zaman yeni iş ortaklarımız ve başarılı iş birlikleri oluşturmak hedefi ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz bu sebepten en iyi referansımız memnun müşterilerimizdir.

Çözümlerimiz

Kesintisiz Hizmet

Endüstriyel seksiyonel kapılar, hızlı katlanır pvc kapı, yükleme rampası ve yükleme körüğü ürünlerinin satışını, montajını ve teknik servis bakım hizmetini güçlü kadromuzla çözüm üretiyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin ihtiyacının giderilmesi ve isteğinin karşılanması açısından, %100 müşteri memnuniyeti prensibini rol alır ve tüm satış ve servis hizmetlerimizde memnuniyetinizi üst düzeyde tutarız.

Teknik Servis ve Bakım

Satışını ve montajını yaptığımız tüm ürünlerimizin için yaşamış olduğunuz sorunlar ve arızalar çerçevesinde profesyonel ekibimiz ile garanti kapsamında veya dışında teknik servis ve bakım hizmeti veriyoruz.